«Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Ақан Құрманов ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесе.
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Акана Курманова отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области»

Смотреть все>>>

в КГУ «ОШс.Акана Курманова» директором школы Костубаевой Д.Б проведена беседа с воспитателями предшколы и мини-центра о недопущении жестокого обращения по отношению к воспитанникам .

06.03.2024

2024 жылғы 6 наурызда сағат 16:00-де "Ақан Құрманов а.ЖББМ"КММ мектеп директоры Д. Б. Костубаева мектеп алдындағы және шағын орталық тәрбиешілерімен тәрбиеленушілерге қатысты қатыгез қарым-қатынасты болдырмау туралы әңгімелесті . Жарақаттануды болдырмау үшін балалардың қауіпсіздігін бақылауды күшейту ұсынылады. Тәрбиешілер әңгімелесу хаттамасымен танысып қол қойды.