«Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Ақан Құрманов ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесе.
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Акана Курманова отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области»

Смотреть все>>>

Мониторинг школьной столовой по соблюдению требований к условиям и срокам хранения и приёмкой продукции

2024 жылдың 17 сауірден  мектептің тамақтануын бақылау комиссиясы мектеп асханасында өнімдерді сақтау және қабылдау шарттары мен мерзімдері, тамақ дайындау технологиясы және тамақ өнімдерінің жоғары сапалы ассортиментін пайдалану талаптарының сақталуына, сондай-ақ оқушылардың тамақтануын сапасына мониторинг жүргізді.

Жаңартылған күні: 18.04.2024 14:12
Құрылған күні: 18.04.2024 14:12